Interesujesz się grami wideo? Chciał(a)byś pisać artykuły, recenzje gier?

Zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Więcej informacji

Minit za darmo na Epicu

Newsy ze świata gier
Gondol037
ℹ Nasz zespół składa się obecnie z 7 autorów. Szukamy osób, które interesują się grami wideo (pisanie tekstów, tworzenie filmów itp.) więcej informacji

Zaczęła się jesień, po chwili październik, zbliża halloween i powoli wita nas sezon grzewczy. Już zaraz znowu nie będzie dało się przejść ulicą Kościuszki w Biłgoraju bez wdychania rakotwórczego dymu spalanych opon. Poczekajcie skurywysyny na panów w mudurach i analizę powietrza wydychanego przez komin. Ale nadchodząca pora ma też dobre strony - siedzenie w domu pod kocem w ciemny, ale wcale nie tak późny wieczór, lub nawet po prostu popołudnie, i pochłanianie kolejnych dzieł kultury.

Ludzie od sklepu Epica nadal kontynuują swoje rozdawnictwo gierek za darmo, byśmy właśnie te wieczory mogli spędzić w sposób darmowy (no, prawie - pomijam kwestię prądu), w sumie średnio byłoby o czym pisać, bo teraz dają je co tydzień, ale wczoraj rzucili naprawdę ciekawego indyka, tzn gierkę Minit - logiczną dwukolorową przygodę ginącego co 60 sekund ludka polegającą na dochodzeniu do kolejnych miejsc w danym nam czasie i wprowadzaniu zostających nawet po śmierci zmian zbliżających nas do końca gry.

Nie musicie dziękować (ale miło by było i tak) - grę dodacie do konta tutaj i macie na to czas do 10 października.

zobacz więcej kategorii
Zobacz także: