Interesujesz się grami wideo? Chciał(a)byś pisać artykuły, recenzje gier?

Zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Więcej informacji

Epic Games rozdaje gry spod znaku mrocznego rycerza!

Newsy ze świata gier
KotEscobara
ℹ Nasz zespół składa się obecnie z 7 autorów. Szukamy osób, które interesują się grami wideo (pisanie tekstów, tworzenie filmów itp.) więcej informacji

Ostatnio w Epic Games chyba się coś popieprzyło i dali nam pakiet 6 gier z moim ulubieńcem - Batmanem. W jego skład wchodzą 2 pakiety po 3 produkcje: Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition, Batman: Arkham City Game of the Year Edition, Batman: Arkham Knight oraz, w drugiej części bundla, LEGO® Batman™: The Videogame, LEGO® Batman™ 2: DC Super Heroes i LEGO® Batman™ 3: Beyond Gotham. Okazja potrwa do 26 września, więc, wszyscy fani Batmana, spieszcie się!

A tak na serio to muszę przyznać, że twórcy Fortnitea naprawdę super gry nam zgotowali. Raczej nigdy nie odpalę Lego Batmanów, jakoś do mnie nie przemawiają, jednak na Batman: Arkham Knight długo ostrzyłem zęby. Grałem tylko w dwie z tych "realistycznych" nietoperzowych gierek, lecz mogę wam od razu powiedzieć, że nie stracicie czasu, ściągając kolejny launcher lub instalując nową grę. Moje zamiłowanie do mrocznego rycerza wzięło się właśnie od gier. Masz tu link, żebyś się nie przemęczał.

:)

Jeśli jesteście bardzo w tyle, to jeszcze trwa okazja na Grand Theft Auto: San Andreas na nowym launcherze Rockstara pod nazwą Rockstar Games Launcher. Produkcję można zgarnąć z poziomu aplikacji.

^‿^
zobacz więcej kategorii
Zobacz także: