Interesujesz się grami wideo? Chciał(a)byś pisać artykuły, recenzje gier?

Zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Więcej informacji

Blasphemous w końcu debiutuje

Newsy ze świata gier
Gondol037
ℹ Nasz zespół składa się obecnie z 7 autorów. Szukamy osób, które interesują się grami wideo (pisanie tekstów, tworzenie filmów itp.) więcej informacji

Niespodziewanie, nagle oraz bez większych zapowiedzi (tak naprawdę nikt z redakcji o tym nie pamiętał lub nawet nie wiedział o tej grze, prawdopodobnie tylko ja byłem na nią niegdyś napalony) wyszła właśnie gra Blashpemous od The Game Kitchen, twórców kapitalnego The Last Door. Dorwiecie ją m.in. w promocji 10% za 80,99 złotych na Steamie. Gra debiutuje dzisiaj zarówno na komputerach osobistych, jak i czołowych konsolach obecnej generacji, włącznie ze Switchem.

Jeśli nie pamiętacie The Last Door, możecie odświeżyć sobie pamięć, czytając naszą recenzję (dostępną również w wersji wideo). Tym razem jego hiszpańscy twórcy zmienili nieco klimaty, nadal jednak nie prezentując nam radosnej rysunkowej atmosfery. Ten przepięknie ozdobiony graficznie platformer akcji inspirowany serią Dark Souls, jeśli wierzyć zapowiedziom i pokazanym materiałom, zapowiada się już od początku otaczać nas mrokiem i naprawdę wymyślnymi rodzajami wrogów.

zobacz więcej kategorii
Zobacz także: